Описание
За нея
Въпреки че идеята да притежавате кукла в реален размер може да изглежда малко странна, те могат да бъдат много забавни. куклите в пълен размер са евтини кукли, изглеждат дребнички.
Има много различни видове секс кукли и всички те идват със собствен набор от функции. Човекоподобните кукли са оборудвани с човешки характеристики. Някои могат да имат реакции и по време на секс. vr fuck dolls са виртуални кукли, до които можете да получите достъп в интернет и да се насладите на 30-градусово сексуално изживяване. Това е същото като да изживеете истинско порно с кукли. Това е интензивно и много реално. Секс куклите ще променят възгледите ви и ще направят живота ви по-добър. Имаме секс кукли за продажба. Всичко, което желаете, гарантираме, че ще изпълним вашата заявка. Полудете с изборите си.
Можете да изберете да закупите секс кукла, която има изкуствен интелект, има вграден вибратор и дори има камера на главата на секс куклата, за да записвате вашите сексуални срещи. Ако все още не сте убедени, че купуването на секс кукла е за вас, има и начин да създадете своя собствена секс кукла. Можете да го създадете от нулата или можете да дойдете и да проектирате такъв от нашите шаблони.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 158см |
| Гърди | 81 см |
| талия | 58 см |
| Хип | 87см |
| Нето тегло | 39 кг |
| Орална дълбочина | 11 см |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.