Beskrivning
Om henne
Mileys sexdocka faller inom det sortiment av dockor som de riktiga dockorna fabriksklonar. Genom klonanpassning av sexdockor skapar du en realistisk sexdocka med ansiktet och kroppen av dina fantasier. Doll contortionist sex introducerar dig till flexibiliteten hos skelettsexdockan.
Den bystiga sexdockan vr-tejpen visar hur ett fotjobb gör utlösningen snabbare. Men om du vill hålla ut länge utan att blåsa last över sexdockan, behöver du ofta träna. Sex med docksexupplevelse är inte en där du undertrycker dina önskningar eftersom du är fri att blåsa cumshots.
När frun använder sexdocka beror det oftast på att hon desperat söker sexuell frigörelse. Dragonairs sexdocka gör sex till en rolig aktivitet för dig på alla sätt. Du skulle faktiskt inte ångra att du investerade i att köpa en realistisk kärleksdocka till dig själv.
Mått
| Material | Silikon |
| Höjd | 168 cm |
| Nettovikt | 33,3 kg |
| Full byst | 78 cm |
| Under byst | 64 cm |
| Kopp | C |
| Midja | 55 cm |
| Höft | 86 cm |
| Oral | Frivillig |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 18 cm |
| Axel | 37 cm |
| Ärm | 69 cm |
| Ben | 85 cm |
| Fot | 20,5 cm |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.