Beskrivning
Om henne
Sexdocka-animation har kommit långt från sexdockor-tecknaderna du minns. På din skärm nu kan du hitta den sexigaste sexdockan, wm, eller en sexpojkedocka som vet hur man sträcker sina grejer bättre än någon annan du känner. Om du någon gång vill skräddarsy din sexdocka, låter vi dig skapa dina drömmars sexdocka.
Det här är Carrey, Mai Shiranui sexdocka av många fantasier. Det finns så många anledningar till varför sexdockan med stora bröst är en favorit hos fans, men för många som älskar sexdockor är det mängden detaljer som gavs till hennes ansikte. Hon är lika ljuvlig som kärleksdockorna som har varit med i kategorin sexdockor, och lustigt nog, kanske ännu fler! Den europeiska sexdockan kommer att ge dig en smak av njutning som du inte har smakat förut. Från känslan av hennes hud till squishiness av hennes bröst, allt från att bara röra denna kärleksdocka till att knulla henne är roligt. För att göra saker särskilt enklare för dig och din rygg har hon ett helmetallskelett som hjälper henne att röra sig och ta olika poser för att tillfredsställa dig.
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 160 cm |
| Bröst | 90 cm |
| Midja | 60 cm |
| Höft | 95 cm |
| Axel | 35 cm |
| Armlängd | 60 cm |
| Fotlängd | 21 cm |
| Nettovikt | 37 kg |
| Oralt djup | 13 cm |
| Vaginalt djup | 17 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.