Beskrivning
Om henne
Vi presenterar det ultimata tillägget till din leksakssamling för vuxna: enorma Sex Dolls-höfter som vi har här på SilverCloud. värd. Tillverkade med den mest avancerade tekniken och skapade av endast de finaste materialen, dessa ultrarealistiska höfter syftar till att uppfylla alla dina och din partners fantasier. Vår 155 cm sexängeldocka kännetecknas av realistiska kroppsformer som tar andan ur dig; dessutom är den utrustad med b-kupiga bröst som bara får dig att dregla. Den är fullt möblerad med yttersta detalj till kurvorna och linjerna som om den var gjord av mästare för maximal njutning och användning. Således, med denna perfekta kombination av storlek, design och kvalitetskonformation, kommer den stora sexdockan-humlen att bli din favoritkamrat i sovrummet.
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 175 cm |
| Sätta dit | 100 cm |
| Under byst | 63 cm |
| Midja | 59 cm |
| Höft | 97 cm |
| Ärm | 65 cm |
| Palm | 16 cm |
| Axel | 35 cm |
| Ben | 88 cm |
| Fötter | 21 cm |
| Nettovikt | 53 kg |
| Vaginalt djup | 17 cm |
| Analt djup | 17 cm |
Dockgalleri










Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.