Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 170 cm |
| Kopp | C |
| Nettovikt | 36 kg |
| Full byst | 88 cm |
| Under byst | 72 cm |
| Midja | 65 cm |
| Höft | 94 cm |
| Axel bredd | 40 cm |
| Armlängd | 68 cm |
| Benlängd | 78 cm |
| Fötter Storlek | 23 cm |
| Vaginadjup | 17 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri










Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.