Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 170 cm |
| Tass | C |
| Neto kaal | 36 kg |
| Täielik rind | 88 cm |
| Rinna all | 72 cm |
| Vöökoht | 65 cm |
| Hip | 94 cm |
| Õlgade laius | 40 cm |
| Käe pikkus | 68 cm |
| Jala pikkus | 78 cm |
| Jalade suurus | 23 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii










Arvustused
Ülevaateid veel pole.