Opis
O njej
Dovolite mi, da vaš način zabave še izboljšam, spoznajte svojega novega najboljšega prijatelja – seks lutko. Skrbno zasnovan in izdelan, je ta skoraj pravi artikel izdelan iz visokokakovostnih materialov, da zadovolji potrebe svojih potrošnikov.
Od las do prstov na nogah, naša ekipa profesionalnih umetnikov zagotavlja, da je vsaka podrobnost azijskega fanta, ki uporablja video s seks lutko, narejena tako, da vam nudi zadovoljivo izkušnjo, ki si jo želite. Odtenek kože je jantar, kar prispeva k eksotični podobi, hkrati pa ohranja naraven videz.
Ne ustavi se pri zunanjosti, saj zapleten dizajn notranjosti daje našemu prefinjenemu visokotehnološkemu modelu sexdoll pridih barve las, oblike oči itd., zaradi česar je izdelek skupine Amber ekskluziven.
Doživite bistvo užitka zdaj brez najmanjšega napora, tako da naročite naš strokovno razvit izdelek, saj le strokovnjaki vedo, kaj je potrebno za najbolj nepozabno noč.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 165 cm |
| Doprsi | 85 cm |
| Pod oprsjem | 71,5 cm |
| Pas | 61,5 cm |
| Kolk | 86 cm |
| Roka | 61 cm |
| dlan | 17 cm |
| Ramo | 33 cm |
| noga | 84 cm |
| Stopala | 21 cm |
| Neto teža | 38 kg |
| Vaginalna globina | 17 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.