Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Velikost telesa | 168 cm E-skodelica |
| Neto teža | 40 kg |
| Polno prsi | 91 cm |
| Pod oprsjem | 68 cm |
| Pas | 60 cm |
| Kolk | 90 cm |
| Dolžina stopala | 23 cm |
| Ramo | 36 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.