Opis
O njej
Ste videli tako imenovane seksi oči? Mogoče ne, toda to lahko vidite v Sally. Ta seks punčka za odrasle ima ene najbolj zapeljivih oči vseh časov, oči, ki jih nimajo niti pravi ljudje.
Oči te seksi lutke neverjetno vzbudijo, še posebej za moške, ki se zavedajo, kakšen jebeni moj videz je, ker je to res tisto, kar pravijo oči te čudovite lutke. Te oči so tako subtilne, da jih lahko dejansko spregledate, če niste razpoloženi, a seveda je njen pogled vedno dovolj, da vas spravi v razpoloženje.
Prava punčka z zaljubljenimi očmi, zna delati z očmi, prav tako odlično seksa, sploh ko gre za analni seks. Zdi se, kot da je bila ta lutka poželenja izdelana za analni seks moškim, ki uživajo v analnem seksu. Njen analni seks je osupljiv in ne rabite skrbeti, da se bo ta prekleta spolna lutka utrudila ali poškodovala, medtem ko bo prejemala analne udarce.
Ta resnična spolna lutka je fantastična in v tako veselje; če ne dobite nobene druge prave seksi lutke, ne dovolite, da bi priložnost, da dobite prav to seksi lutko, mimo vas; nobena druga jebena lutka ti ne bo omogočila odličnega analnega seksa kot ona.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 160 cm |
| Prsi | 82 cm |
| Pas | 63 cm |
| Kolk | 105 cm |
| Dolžina noge | 78 cm |
| Dolžina stopala | 19 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 17 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
| Neto teža | 45 KG |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.