Opis
O njej
To je čudovita seks lutka iz resničnega življenja, ki ima vsestransko vzdušje boljše od seks lutk standardne kakovosti. Dobro opremljen z realističnimi obrazi pravih spolnih lutk. Ta prava silikonska lutka je debelušna gotska seks lutka z dobrimi podrobnostmi. Takšen, ki je bil narejen tako, da odraža tako zelo realistične podrobnosti. Ta seks lutka xxx marilyn monroe ima v vsaki gubi in krivulji teksturo, podobno mesu. Rezultat je čudovito življenje kot seks punčka, zaradi katerega je doggystyle s seks lutko popolnoma poglobljeno spolno srečanje.
Poleg tega je bila ta lutka z oranžnimi lasmi zasnovana za popolno spolno zadovoljstvo. To pomeni, da enkrat kupite realdoll. Vaša spolna stimulacija postane skladna s spolnim partnerjem v resničnem življenju. Edina razlika je, da vam nikoli ni treba prenašati zavrnitve, kadarkoli postanete pohoten.
Poleg tega je bila ta moška spolna lutka wm real doll zasnovana tako, da zagotavlja vzdržljivost. Zahvaljujoč trdni in stabilni zgradbi. Zato je ta seks punčka tpe 5ft 2inch 70lb prava punčka odličen spolni partner.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 160 cm |
| Doprsi | 87 cm |
| Pod oprsjem | 62 cm |
| Pas | 60 cm |
| Kolk | 100 cm |
| Ramo | 34 cm |
| Dolžina roke | 51 cm |
| dlan | 17 cm |
| Dolžina noge | 97 cm |
| Stopalo | 20 cm |
| usta | 13 cm |
| nožnica | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Teža | 39 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.