Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 165 cm |
| Prsi | 85 cm |
| Pod prsmi | 62 cm |
| Pas | 56 cm |
| Kolk | 94 cm |
| Dolžina roke | 66 cm |
| Širina ramen | 32 cm |
| Telečja linija | 35 cm |
| Linija stegna | 51 cm |
| Dolžina noge | 81 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 36 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.