Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 165 cm |
| Bryst | 85 cm |
| Under brystet | 62 cm |
| Talje | 56 cm |
| Hofte | 94 cm |
| Armlængde | 66 cm |
| Skulder bredde | 32 cm |
| Kalvelinje | 35 cm |
| Lårlinje | 51 cm |
| Benlængde | 81 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.