Popis
O nej
Hľadáte si kúpiť skutočnú sexuálnu bábiku Jennifer Lopez? Potom bola táto nádherná realistická sexuálna bábika navrhnutá tak, aby každý okamih, keď sakura kurva so sexuálnou bábikou, skutočne pohltil. Preto s touto sexuálnou bábikou anime. Yo bude jedno, ako muxh je sexuálna bábika. Je to preto, že úplne pohlcujúci sexuálny zážitok je na nezaplatenie.
Náklady na bibliu spoločníkov sexuálnych bábik sme však ponechali tak rozumné. Neuveríte, aké je to cenovo dostupné. To znamená, že táto germinská sexuálna bábika lili poskytuje bezkonkurenčnú hodnotu za peniaze. Preto, ak si chcete užiť pornhub sex s bábikou, sex s veľkým pékom. Potom má táto rozprávková plyšová sexuálna bábika všetky tie najlepšie vlastnosti, ktoré od realistickej sexuálnej bábiky pre dospelých potrebujete.
Navyše táto sexuálna bábika jazdiaca na labke bola navrhnutá tak, aby vydržala veľmi dlho. Vďaka tejto skutočnej bábike v plnej veľkosti budete mať teda svoje najdivokejšie sexuálne fantázie bez obáv z poškodenia.
Rozmery
| Cista hmotnost | 60,6 libier / 27,5 kg |
| Hrubá hmotnosť | 73,41 libier / 33,3 kg |
| Dĺžka vagíny | 7,4 palca / 18,8 cm |
| Dĺžka konečníka | 7 palcov / 17,8 cm |
| Horná časť poprsia | 37,4 palca / 95 cm |
| Pod Bustom | 25,19 palca / 64 cm |
| Obvod nohy | 21,06 palca / 53,5 cm |
| Dĺžka nôh | 5,91 palca / 15 cm |
| Výška sedenia | 22,44 palca / 57 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.