Opis
O njej
Ali želite kupiti seks lutko jennifer lopez iz resničnega življenja? Nato je bila ta čudovita realistična seks punčka zasnovana tako, da naredi vsak trenutek, ko sakura fuka seks lutko, resnično poglobljenega. Zato s to anime lutko seks lutko. Ne bo vam mar, kako muxh je spolna lutka. To je zato, ker je popolnoma poglobljena spolna izkušnja neprecenljiva.
Kljub temu smo ohranili ceno spremljevalke seks lutke tako razumno. Ne boste verjeli, kako ugodno je. To pomeni, da ta germin spolna lutka lili zagotavlja neprekosljivo vrednost za denar. Torej, če želite uživati v pornhub seksu z velikim kurcem. Potem ima ta pravljična plišasta spolna lutka vse najboljše lastnosti, ki jih potrebujete v realistični spolni igrači za odrasle.
Poleg tega je bila ta jahalna seks punčka zasnovana tako, da zdrži zelo dolgo. Zato vaše najbolj divje spolne fantazije s to pravo punčko v polni velikosti, ne da bi vas preveč skrbelo za poškodbe.
Dimenzije
| Neto teža | 60,6 funtov / 27,5 kg |
| Bruto teža | 73,41 funtov / 33,3 kg |
| Dolžina nožnice | 7,4 in/18,8 cm |
| Dolžina anusa | 7 in/17,8 cm |
| Zgornje prsi | 37,4 in/95 cm |
| Pod oprsjem | 25,19 in/64 cm |
| Obseg noge | 21,06 in/53,5 cm |
| Dolžina noge | 5,91 in/15 cm |
| Višina sedenja | 22,44 in/57 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.