Popis
O nej
Ak dávate prednosť mladším ženám, potom určite uprednostníte dobre vyzerajúce sexuálne bábiky, ako je ona. Dospelá ľúbostná bábika má mnoho atraktívnych čŕt, no niektoré z mojich obľúbených sú jej bucľaté líčka a dychtivé oči. Živá bábika lásky je jednou z našich nových sexuálnych bábik a sme veľmi hrdí, že ju môžeme predstaviť.
Jej uhlovo čierne vlasy sú tej najvyššej kvality a na dotyk pôsobia ako hodváb a jej plná ofina dokonale skryje obočie. Jej široké čierne oči vyzerajú, akoby sa vám chcela páčiť, a jej plné ružové pery sú našpúlené. Je to sexuálna bábika s menším hrudníkom a jej porcelánová pokožka je hladká nielen na dotyk, ale aj časovo.
Ak ste nikdy nevideli nahú sexuálnu bábiku v skutočnom živote, máte sa na čo tešiť, pretože keď stretnete túto nahú bábiku, možno nebudete schopní odvrátiť zrak.
Jej malé prsia a spevnené telo sú pohľadom pre každého a sme si istí, že si ich zamilujete. Samotný pohľad na jej mačičku vás môže priviesť takmer k orgazmu, keďže ide o atraktívny odtieň ružovej. Poď po ňu!
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 155 cm |
| poprsia | 74 cm |
| Pás | 56 cm |
| Bedro | 87 cm |
| Rameno | 33 cm |
| Arm | 47 cm |
| Leg | 82 cm |
| Noha | 18 cm |
| Cista hmotnost | 32 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 17 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.