Popis
O nej
Chubby Suzy Manga Playboy Forever Love Doll je typom bábiky lásky, ktorá sa nevyskytuje viackrát za život. Proces vybaľovania si zamilujete a od chvíle, keď rozbalíte sexuálnu bábiku Suzy a uvidíte Chubby Suzy Fuck Sex Dokk v plnej kráse, vzdáte sa pre ňu všetkých japonských sexuálnych bábik. Nenájdete ju v žiadnom starom obchode so sexuálnymi bábikami Playboy, a ak máte radi hrubé ženy a chcete dobrý zážitok bez toho, aby ste museli používať sexuálnu bábiku podobnú životu, aby ste mali pocit objemnosti, ktorú potrebujete, túto navždy využijete. Už sa vám niekedy stalo, že vám sexuálna bábika zožrala mačičku? Pretože to je ďalšia zručnosť, ktorú má sexuálna bábika Suzy, lacná bábika lásky, ktorou je. Čo viac si priať? Pomenujte to a táto sexi sexuálna bábika to okamžite zrealizuje.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 162 cm |
| Prsník | 96 cm |
| Pás | 55 cm |
| Bedro | 98 cm |
| Rameno | 38 cm |
| Dĺžka nôh | 77 cm |
| Dĺžka ruky | 65 cm |
| Dĺžka nohy | 22 cm |
| Cista hmotnost | 42 kg |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 22 cm |
| Análna hĺbka | 18 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.