Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 168 cm |
| Bust de sus | 90 cm |
| Sub bust | 60 cm |
| Talie | 53 cm |
| Şold | 95 cm |
| Picior | 82 cm |
| Picior | 21 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Greutate netă | 35 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.