Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 168 cm |
| Sânul | 95 cm |
| Talie | 61 cm |
| Şold | 98 cm |
| Lățimea umărului | 36 cm |
| Lungimea brațului | 68 cm |
| Lungimea mâinii | 16 cm |
| Lungimea piciorului | 97 cm |
| Linia coapsei | 57 cm |
| Linia vițelului | 33 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 19 cm |
| Profunzime orală | 10 cm |
| Adâncimea vaginului | 14 cm |
| Adâncimea anală | 10 cm |
| Greutate netă | 44,8 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.