Descriere
Despre ea
Datorită filmelor, cărților și poveștilor spuse pe gură, există o cantitate nesfârșită de personaje fictive în vremurile contemporane. Majoritatea bărbaților și femeilor ajung uneori să aibă o atracție sexuală față de unele dintre aceste personaje. La început, părea o nebunie. S-ar putea să te simți ciudat să ai astfel de sentimente pentru personajele fictive, dar este sigur să spui că acele sentimente sunt valabile atâta timp cât nu fac rău nimănui. Vizualizează personajul tău fictiv preferat gol și pe moarte pentru a fi folosit de tine și numai de tine! Este ca un vis devenit realitate cu frumoasa păpușă sexuală. Avem de vânzare și capete de păpuși.
Fanteziile tale pot vedea ziua cu păpușile cosplay. Are multe setări de aspirație, vibrații și opțiuni. Sunt păpuși sexuale personalizate, fabricate având în vedere satisfacția ta. O păpușă erotică este gata să-ți ofere plăcere experimentată la dispozițiile tale și să te sune din nou și din nou. Personajul tău preferat poate fi cosplayed. Pansamentele lor pot fi schimbate pentru a se potrivi gusturilor dvs. și asta nu este nici măcar cea mai bună parte.
Aceste păpuși pentru adulți își ridică scopul. După o zi obositoare la serviciu, o întâlnești acasă cu această domnișoară. Cunoscând senzația de neegalat pe care o ai după fiecare ședință cu ea, un zâmbet îți iese pe față. Dintr-o dată nu mai ești obosit. A avea o păpușă cu ochi mari are cu siguranță avantajele și avantajele ei.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 168 cm |
| Sânul | 82 cm |
| Sub sân | 70 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 97 cm |
| Lungimea brațului | 68 cm |
| Latimea umerilor | 40 cm |
| Linia gambei | 34 cm |
| Linia coapsei | 53 cm |
| Lungimea piciorului | 80 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 23 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 40 kg |
Galeria Păpușilor













Recenzii
Nu există recenzii încă.