Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Silicon |
| Înălţime | 158 cm |
| Greutate netă | 30,6 kg |
| Bust plin | 74 cm |
| Sub bust | 56 cm |
| ceașcă | D |
| Talie | 51 cm |
| Şold | 86 cm |
| Oral | Opțional |
| vagin | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Umăr | 32 cm |
| Braţ | 68 cm |
| Picior | 80 cm |
| Picior | 21,5 cm |
Galeria Păpușilor
`










Recenzii
Nu există recenzii încă.