Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Szilikon |
| Magasság | 158 cm |
| Nettó tömeg | 30,6 kg |
| Teljes mell | 74 cm |
| Mell alatt | 56 cm |
| Csésze | D |
| Derék | 51 cm |
| Csípő | 86 cm |
| Orális | Választható |
| Hüvely | 20 cm |
| Végbélnyílás | 20 cm |
| Váll | 32 cm |
| Kar | 68 cm |
| Láb | 80 cm |
| Láb | 21,5 cm |
Baba Galéria
`











Vélemények
Még nincsenek értékelések.