Descriere
Despre ea
Este plăcerea noastră să vă prezentăm Layla, păpușa sexuală realistă de 158 cm de la Dollkat World, care este concepută pentru a vă îndeplini cel mai profund fetiș. Această lume dollkat va oferi o bucurie pasională de fiecare dată când este folosită.
Trebuie să lipsești multe dacă nu ai verificat recenzia păpușilor sexuale cu trunchi sau nu te-ai răsfățat cu porno nenorocit de păpuși sexuale. Nu vă faceți griji, deoarece Layla această păpușă de dragoste în mărime naturală le asigură proprietarilor ei satisfacția maximă în orice moment.
este atât de bună și, la fel ca păpușa sexuală Chobits, oferă o demo video excepțională de păpușă sexuală, care este extrem de erotică și nu lasă nimic în plus imaginației.
Cu Layla, nu trebuie să vizitezi bordelul de păpuși sexuale din Toronto sau să încerci colecția de păpuși cu jucării sexuale Adam și Eva pentru a obține o distracție sexuală de neuitat. Alege-l pe Layla cumpără astăzi păpuși sexuale online și alătură-te băieților care împărtășesc aventurile porno cu păpuși sexuale.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 163 cm |
| Bust de sus | 85 cm |
| Sub bust | 61 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 87 cm |
| Picior | 80 cm |
| Picior | 19 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Greutate netă | 35 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.