Descriere
Despre ea
La o înălțime maximă de 160 cm, Lynn este o păpușă sexuală superbă care te va duce pe calea memoriei. Această frumoasă vedetă a Stăpânului inelelor este surprinsă excelent. Păpușa sexuală sexy are urechi lungi ascuțite, care o fac perfectă pentru cunoscătorii de păpuși sexuale elfi.
Așa cum este obișnuit cu produsele pentru păpuși reale, această păpușă poftă are un schelet complet din metal care este complet articulat, oferind păpușii sexuale realiste o gamă completă de mișcare. Acest schelet face sexul cu o păpușă sexuală de fantezii și mai ușor.
Pe lângă faptul că are o față frumoasă cu trăsături delicate, această păpușă sexuală fantezie are un corp normal de spiriduș cu sâni F-cup, un fund de păpușă sexy și o păsărică de păpușă. Ambele orificii sunt texturate diferit și au dimensiuni diferite, așa că, în funcție de ceea ce simți, ai două opțiuni diferite.
Este o papusa sexuala personalizabila si puteti alege ce caracteristici specifice are, iar producatorul va pune cap la cap papusa sexuala din silicon pentru a se potrivi dorintelor dumneavoastra.
Dacă ți-ar plăcea să soliciti un alt cap de păpușă elf, ai această opțiune, împreună cu schimbarea nuanței pielii, a ochilor, a părului, a costumului etc.
O altă opțiune este să solicitați modificări corporale, cum ar fi piercing-uri sau marcaje, din selecția noastră.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 77 cm |
| Talie | 52 cm |
| Şold | 85 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Lungimea brațului | 62 cm |
| Lungimea piciorului | 20 cm |
| Greutate netă | 35 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.