Descriere
Despre ea
Această minunată păpușă adevărată din viața reală este perfectă pentru bătrânul tău care își trage o fantezie cu o păpușă sexuală. Prin urmare, dacă sunteți în căutarea unei școli de păpuși sexuale bine detaliată, fantezie de păpuși adevărate. Această păpușă sexuală din viața reală are toate cele mai bune caracteristici ale unei păpuși sexuale realiste pentru tine.
În plus, această păpușă de dragoste neogaf are toate cele mai bune avantaje ale unei păpuși sexuale premium armonie. Datorită utilizării complete a designului de păpuși sexuale ultra realiste. Această păpușă sexuală dragon girl este o priveliște pe care să-ți învingi ochii. Cu toate acestea, realismul nu se oprește aici.
Mai degrabă, echipa noastră de experți știu cum să asambleze păpușile sexuale. Astfel încât să obțineți un design perfect care arată și se simte atât de real. Prin urmare, această păpușă sexuală anime tifa vă oferă o întâlnire sexuală cu adevărat captivantă. numai cele mai bune păpuși amantă de pe piață se pot lăuda cu o astfel de imersivitate.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 175 cm |
| Greutate netă | 41 kg |
| Bust | 91 cm |
| Talie | 76 cm |
| Şold | 98 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Penis | 18 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.