Descriere
Despre ea
Nu este chiar greu să găsești cel mai bun partener de sex pe care l-ai avut vreodată. E chiar aici, cu sânii ei doar uitându-se la tine. Vedeți fața ei drăguță de păpuși și părul moale și închis la modă... Ea este cea potrivită pentru tine! Dacă ești un fan al sânilor mari și al sfarcurilor mici încordate, aceasta este fata ta. Nu ai avea niciodată de a face cu ridurile sau cicatricile așa cum ai face cu o doamnă. O păpușă sexuală ca ea este copilul visurilor tale! Gândește-te la fața aia drăguță inocentă și la acele buzele pur și simplu care se uită la tine în timp ce-i faci o dracu’ drăguță. Ce zici când gălăgiile aceia sar în timp ce o miști? Este ceva mai bine experimentat decât s-a gândit...
Este o păpușă de dragoste pentru adulți și, în ciuda faptului că, cele mai calitative păpuși sexuale în mărime naturală pentru bărbați, vă va oferi o satisfacție instantanee! Acest lucru nu poate fi comparat cu nicio păpușă sexuală inferioară sau falsă, sau cu o păpușă adevărată folosită, este foarte autentică și incitantă. Aceasta este cea mai bună dintre jucăriile cu păpuși sexuale. Când ai acele gânduri obraznice de păpuși sexuale goale, ea îți va oferi cele mai sexy tari. Un alt lucru pe care majoritatea păpușilor nu îl pot oferi, sex anal grozav! Această iubită este grozavă la asta. Este o profesionistă printre majoritatea păpușilor de sex anal
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | Ceasca de 158 cm |
| Bust | 75 cm |
| Sub bust | 60 cm |
| Talie | 49 cm |
| Șolduri | 81 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 34 kg |
Galeria Păpușilor

























Recenzii
Nu există recenzii încă.