Descriere
Despre ea
Când vine vorba de bărbați interesanți cu gusturi pentru unic și exotic, lumea păpușilor sexuale este capabilă să vă ofere visul exact așa cum vi l-ați imaginat, cu caracteristicile perfect aliniate. Iată propria ta americancă specială, cu curbe, trăsături atractive și chiar o piele bronzată perfect sexy. Aceasta, dintr-un set de păpuși minunate americane de 163 cm, este setat să te facă să vii într-un milion de feluri, în stil american. Cu sâni mari și un fund delicios, are chiar și o coafură unică, cu o culoare unică. O roșcată! Cine nu și-ar dori să pună mâna pe o roșcată? Acesta este unul dintre cele mai sexy tipuri din lume. Este perfectă pentru porno ieftine cu păpuși de dragoste, este păpușa ta sexuală perfectă, roșcată. O poți avea pentru porno cu păpuși sexuale reale, ceea ce este perfect, deoarece este una dintre cele mai realiste păpuși de dragoste. De pus în mână, obțineți-vă păpușa umană foarte specială, asemănătoare cu viața, mult mai bună decât orice alte păpuși umane asemănătoare cu viața. Strângeți-i sânii în timp ce o urcați și lăsați-o să se miște entuziasmată, deoarece pula dvs. îi oferă cele mai bune plăceri la care a visat vreodată.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 163 cm |
| Bust | 78 cm |
| Talie | 54 cm |
| Şold | 93 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | 15 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.