Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 163 cm |
| Capul pieptului | 86 cm |
| Piept inferior | 61 cm |
| Talie | 56 cm |
| Şold | 98 cm |
| Umăr | 32 cm |
| Lungimea piciorului | 107 cm |
| Coapsă | 52 cm |
| Lungimea brațului | 69 cm |
| Unic | 22 cm |
| Greutate netă | 35.6kg |
| Oral Depth(soft head only) | 12 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
Galeria Păpușilor

















Recenzii
Nu există recenzii încă.