Descriere
Despre ea
Dacă a face dragoste bună este agenda ta în viața ta amoroasă cu o poveste de dragoste bine planificată, atunci Madeline este fata ta numărul unu pentru această slujbă. Dacă vrei sex utopic cu o păpușă mică, atunci mergi pe Madeline. Această păpușă sexuală japoneză reală vă va oferi o varietate de stiluri pentru a vă încălzi. Ce stil te transformă în stilul misionar mai rapid, avansat sau cațeluș? Este totul de explorat.
Acest costum de păpușă sex are toate trăsăturile unei femei reale pentru a se potrivi imaginației tale, iar băieții de păpuși sexuale au un scop dublu și nu deranjează să ți le expună. Fundul magnific al uriașei ei păpuși adevărate îți va prinde pula foarte ferm, iar pula ta nu va avea probleme să alunece în și să iasă din această păpușă sexuală Emilia Virginia. Această păpușă sexuală Valentina Nappi are o păsărică mohorâtă și suculentă, în primul rând atunci când o adaptezi la starea ei utopică. În ciuda numeroaselor ei calități, acest tip de păpușă sexuală este unul dintre cei mai ieftini băieți de păpuși sexuale pe care îi poți găsi pe piață.
Ea este o adevărată păpușă sexuală Emilia; tot ceea ce face ea este plin de afecțiune și asta constă și în a face sex cu tine, iar ea îți ajută să ai o păpușă sexuală unică; de aceea vrei să o porți oriunde te duci, iar ea poate merge pentru un sex de păpușă de 100 cm.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Bust | 89 cm |
| Talie | 50 cm |
| Şold | 81 cm |
| Lungimea brațului | 65 cm |
| Picior | 21 cm |
| Greutate netă | 34 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.