Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 160 cm |
| Bust | 80 cm |
| Sub bust | 65 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 104 cm |
| Umăr | 39 cm |
| Braţ | 48 cm |
| Mână | 17 cm |
| Picior | 96 cm |
| Picior | 21 cm |
| Gură | 13 cm |
| vagin | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Penis | 18 cm |
| Greutate netă | 48 kg |
Galeria Păpușilor




















Recenzii
Nu există recenzii încă.