Descriere
Despre ea
Prezentând însoțitorul de hedonism all-in-one, Shemalerides Sex Doll. Cu toate acestea, este un produs al muncii asidue, al dăruirii și al accentului pe furnizarea de realism și caracteristici pentru a satisface nevoile clienților - a spune satisfacția. A fost construit din componente premium și vă oferă o senzație reală, care vă va face să vă țineți respirația de fiecare dată.
Dar ce a diferențiat acest curs de alte cursuri similare? Marele parteneriat cu site-ul numit TV Tropes a dus la crearea acestei fermecătoare serie de referințe la personaje și fabule îndrăgite. Frumoasă ispititoare, de la dimensiunea unei femei zvelte până la o lupoaică dominantă, neîngrădită de nici un fel de lanțuri.
Simțiți cea mai mare fericire când comandați una dintre păpușile noastre sexuale profesionale chiar acum! Experimentați dorințele sexuale supreme pe care nu le-ați mai văzut până acum de la Shemalerides Sex Dolls.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 175 cm |
| Bust | 100 cm |
| Sub bust | 63 cm |
| Talie | 59 cm |
| Şold | 97 cm |
| Braţ | 65 cm |
| Palmier | 16 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Picior | 88 cm |
| Picioarele | 21 cm |
| Greutate netă | 53 kg |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.