Beschrijving
Over haar
We presenteren de alles-in-één hedonistische metgezel, Shemalerides Sekspop. Niettemin is het een product van hard werken, toewijding en de nadruk op het leveren van realisme en functies om aan de behoeften van klanten te voldoen - letterlijk tevredenheid. Hij is gemaakt van hoogwaardige componenten en geeft je een levensecht gevoel dat je elke keer weer de adem zal inhouden.
Maar wat onderscheidde deze cursus van andere soortgelijke cursussen? De fantastische samenwerking met de website TV Tropes heeft geleid tot de creatie van deze charmante reeks verwijzingen naar geliefde personages en fabels. Een beeldschone verleidster, van het formaat van een slanke vrouw tot een dominante wolvin, die zich niet laat beperken door welke ketenen dan ook.
Ervaar het ultieme geluk wanneer je nu een van onze professionele sekspoppen bestelt! Ervaar de ultieme seksuele verlangens die je nog nooit eerder hebt gezien met Shemalerides sekspoppen.
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 175cm |
| Borstbeeld | 100cm |
| Onder buste | 63cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 97cm |
| Arm | 65cm |
| Palm | 16cm |
| Schouder | 35cm |
| Been | 88cm |
| Voeten | 21cm |
| Netto gewicht | 53kg |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.