Descriere
Despre ea
Welcome to Our Celebrity Sex Doll Storage Center with Small Doll Wigs I myself have the knowledge of marketing professional and have job experience so I can tell that about these realistic wigs that will enhance your sexual experience. Wigs are produced from fine synthetic hair thus you are assured of great quality, softness and Shine all in one and the best thing is that they are flexible to fit small love doll head sizes. Every session is unique with looks from the books and the spot on fashion and hairstyles mimic that of A- list celebrities. So why wait? Now you can have a Hollywood glamour look straight in your very own bedroom! Grab it now and feel the life of your imaginations.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 161 cm |
| Mărimea bustului | 28F |
| Bust plin | 83 cm |
| Talie | 50 cm |
| Şold | 89 cm |
| Picior | 21 cm |
| Profunzime orală | 15 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Greutate netă | 35 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.