Beschrijving
Over haar
Welkom bij ons Celebrity Sex Doll Storage Center met kleine poppenpruiken Ik heb zelf de kennis van marketingprofessionals en heb werkervaring, dus ik kan dat vertellen over deze realistische pruiken die uw seksuele ervaring zullen verbeteren. Pruiken worden geproduceerd van fijn synthetisch haar, dus u bent verzekerd van geweldige kwaliteit, zachtheid en glans in één en het beste is dat ze flexibel zijn om te passen op kleine love doll hoofdmaten. Elke sessie is uniek met looks uit de boeken en de spot-on mode en kapsels imiteren die van A-lijst beroemdheden. Dus waarom wachten? Nu kunt u een Hollywood glamour look hebben, rechtstreeks in uw eigen slaapkamer! Pak het nu en voel het leven van uw verbeelding.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 161cm |
| Bustemaat | 28F |
| Volledige buste | 83cm |
| Taille | 50cm |
| Heup | 89cm |
| Voet | 21cm |
| Orale diepte | 15cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Netto gewicht | 35kg |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.