Descriere
Despre ea
Fiind una dintre cele mai bune case de păpuși sexuale din lume, ne mândrim cu serviciul clienți oferit. Una dintre cele mai bune modalități de a vă servi mai bine este să vă abordați corect fanteziile sau nevoile sexuale. Acest lucru vă va ajuta la personalizarea păpușii sexuale Shota de dimensiuni normale. Dacă vă întrebați cum să vă debarasați de o păpușă sexuală, consultați forumul păpușilor sexuale bedt.
Pornografia cu păpuși sexuale robo conține atât de multe stiluri sexuale încât nu vei rămâne fără lucruri de încercat cu păpușa ta sexuală. De exemplu, buzele groase ale păpușii sexuale sunt necesare în sexul oral. Videoclipurile cu sex cu păpuși artificiale au un impact diferit, deoarece poți imita mișcările sexuale imediat.
O păpușă sexuală feminină cu vagin este comună, deoarece vaginul este locul plăcerii. Piciorul real al păpușii oferă cele mai bune mișcări ale picioarelor, de care ar trebui să te abții să ejaculezi. Deținerea unei păpuși sexuale cu fund mare de 65 cm îți va oferi o priveliște minunată în timpul stilului doggystyle.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Marimea corpului | 159 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Bust plin | 88 cm |
| Sub bust | 67 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 100 cm |
| Lungimea piciorului | 23 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Adâncime orală (cap moale) | 12 cm |












Recenzii
Nu există recenzii încă.