Descriere
Despre ea
Relaxeaza-te si bucura-te de satisfactia perfecta cu papusa sexuala Coco care poate fi comandata cu caracteristici specifice. Implică-te cu o fată cum nu ai mai experimentat-o până acum, cu toate caracteristicile grozave precum pielea moale din silicon și curbele potrivite ale corpului. Această păpușă sexuală cu jumătate de tors pentru bărbați este făcută astfel încât să vă puteți satisface toate nevoile și să vă bucurați cât mai mult. Opțiunea de picior detașabil sporește o aromă diferită în sesiunile tale intime și, de asemenea, îmbunătățește depozitarea și transportul produsului. Realizat de mâini pricepute și folosind doar cele mai bune materiale, acest produs extrem de valoros poate asigura că produsul este exploatat până la ultima atingere. Lăsați senzaționalul picior de păpușă sexuală coco să vă fie răsfăț pentru munca grea și dedicarea pe care le-ați depus astăzi.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Capul pieptului | 72 cm |
| Piept inferior | 61 cm |
| Talie | 52 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Braţ | 67 cm |
| Picior | 89 cm |
| Picior | 22 cm |
| Greutate netă | 37 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 15 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.