Descriere
Despre ea
Introducerea păpușilor mari în catalogul de păpuși sexuale a crescut gradul de utilizare a păpușilor de dragoste. Oamenii cărora le-a plăcut sexul cu prada mare aveau deja nevoie de păpuși sexuale cu pradă mare. Aceste păpuși sunt disponibile cu caracteristici cu aspect realist, cum ar fi pielea moale și un păr natural bine. Acestea sunt unele dintre cele mai realiste păpuși de pe piață. Sunt fabricate în mare parte din materiale moi din TPE și oferă cea mai bună valoare pentru serviciile lor.
Puteți vizita magazinul nostru de păpuși sexuale pentru aceasta și multe alte păpuși sexuale și jucării pentru adulți. Avem păpuși hiper realiste care se pot mișca pentru a arăta cum reacționează la anumite atingeri. Aceste păpuși sunt concepute pentru a-și mișca buzele în timpul săruturilor. Păsărica păpușii poate fi, de asemenea, făcută să reacționeze la fiecare mișcare și atingere. Avem și păpuși anale de vânzare. Aceste păpuși au cavități anale bune, care sunt elastice și grozave pentru plăcerea sexuală. Acestea sunt păpuși sexuale în mărime naturală și vă oferă cele mai bune servicii. Acest lucru demonstrează cât de mult au trecut păpușile sexuale pentru bărbați pentru a atinge acest tip de perfecțiune.
Ia-ți o păpușă sexuală, trăiește puțin.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Sânul | 81 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 87 cm |
| Greutate netă | 39 kg |
| Profunzime orală | 11 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor



















Recenzii
Nu există recenzii încă.