Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Bust | 91 cm |
| Talie | 67 cm |
| Şold | 91 cm |
| Lățimea umărului | 37 cm |
| Lungimea piciorului | 81 cm |
| Lungimea piciorului | 20 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 14 cm |
| Greutate netă | 48 kg |
Galeria Păpușilor















Recenzii
Nu există recenzii încă.