Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 165 cm |
| Sânul | 85 cm |
| Sub sân | 62 cm |
| Talie | 56 cm |
| Şold | 94 cm |
| Lungimea brațului | 66 cm |
| Latimea umerilor | 32 cm |
| Linia gambei | 35 cm |
| Linia coapsei | 51 cm |
| Lungimea piciorului | 81 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.