Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 165 cm |
| Pierś | 85 cm |
| Pod Piersiami | 62cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 94 cm |
| Długość ramienia | 66cm |
| Szerokość ramienia | 32cm |
| Linia łydek | 35cm |
| Linia uda | 51 cm |
| Długość nóg | 81cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Głębokość jamy ustnej (tylko miękka głowa) | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
| Waga netto | 36 kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.