Descriere
Despre ea
Păpușa de sex masculin sltever are diferite dimensiuni de penis. Aceste dimensiuni vor depinde de cât de adânc doriți să pătrundeți în vagin. A face păpușa sexuală boypussy să vibreze ca răspuns la acțiunea ta sexuală este ușor atâta timp cât faci mișcările corecte. Păpușa sexuală din silicon este cunoscută pentru că este un partener sexual pe termen lung, fără lacrimi.
Păpușa sexuală Vivian are sânii care sări, care îți umplu palma. Poți alege să mângâi, să strângi sau să-i pui sânii păpușii sexuale ahegao. Spre deosebire de înainte, sexul cu păpușile cu balon este acum larg acceptat datorită beneficiilor pe termen lung. Orice adult care își dorește o viață împlinită sexual ar trebui să aibă un partener de păpușă din silicon.
Capul de păpușă sexuală dulce este cunoscut pentru că oferă sex oral cu experiență. O creație de păpuși sexuale 3d poate fi folosită pentru case de modă sau ședințe foto. Modelarea 3d a păpușii sexuale este ceva care vine în naștere odată cu păpușile sexuale realiste 3d. Chiar și un corp uns cu ulei de păpușă sexuală intră în contact cu al tău, există o reducere a frecării și mișcări ușoare ale corpului în sincronizare.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 166 cm |
| Bust | 82 cm |
| Talie | 52 cm |
| Şold | 85 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor






















Recenzii
Nu există recenzii încă.