Descrição
Sobre ela
Sex with stuffed doll gives you a frame to lean on when the sensations get too much. Men masturbating with sex doll ought to take advantage of the insertable vagina available and get sexual release. Sex doll masturbators include dildos and vibrators. The sex doll 126 and the af168 sex doll have been declared as personal favourites of most sex doll users.
The best big tits sex doll always has your hands full. Sexy bras will make the boobs have more sex appeal. The black love doll is sleek and has the ebony hue at night. When 3 guys fuck a sex doll, the life size sex doll doesn’t complain as would be the case with humans.
Sex doll with big tits nude offer their body on a platter. You are free to do as you like with their boobs. The silver sex to doll transformation is only done by industry experts like our brand. It is essential to record changes on sex life with realistic love dolls.
Dimensões
| Altura | 174cm |
| Peso | 38,5kg |
| Seios | 89cm |
| Sob o busto | 60,5 cm |
| Cintura | 54cm |
| Quadril | 101,5 cm |
| Ombro | 38cm |
| Coxa | 55cm |
| Pé | 22cm |
| Vagina | 19cm |
| Ânus | 17cm |
Galeria de Bonecas












Avaliações
Não há comentários ainda.