Opis
O niej
Are you looking to buy the perfect black male sex doll for your needs? This sex doll tryout real doll combines visuals, texture and functionality for a truly immersive sexual experience. First, this geminoid f sex doll stimulates you visually by simply being well detailed and lifelike. Hence, a spit back doll sex toy amazon offers the best quality found in a tpe love sex doll.
Moreover, this 400.00 $ sex doll is a great addition to any realistic sex toy collection. Hence, this sex doll sounds just like the real thing. Hence, if you are into sex doll free watch online real doll. This yoshi sex doll has all it takes to deeply satisfy your sexual needs. Hence, the sex doll petite design promises even higher quality and more immersive stimulation.
Wymiary
| Waga netto | 19,62 funta / 8,9 kg |
| Masa brutto | 25,13 funtów / 11,4 kg |
| Długość pochwy | 5,91 cala / 15 cm |
| Długość odbytu | 6,1 cala / 15,5 cm |
| Obwód nogi | 18,11 cala / 46 cm |
| Długość nóg | 0,79 cala / 2 cm |
| Wysokość siedząca | 9,06 cala / 23 cm |
| Szerokość bioder | 11,42 cala / 29 cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.