Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Silikon |
| Wysokość | 152 cm |
| Waga netto | 33 kg |
| Pełny biust | 80cm |
| Pod biustem | 59.5cm |
| Filiżanka | mi |
| Talia | 52,5 cm |
| Biodro | 96 cm |
| Doustny | Opcjonalny |
| Pochwa | 18 cm |
| Odbyt | 18 cm |
| Ramię | 33cm |
| Ramię | 62,5 cm |
| Noga | 68cm |
| Stopa | 19.5cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.