Opis
O niej
Branża seksualna ewoluuje, a wraz z tymi zmianami pojawiło się wprowadzenie nowych sposobów doświadczania lepszych orgazmów. Tutaj widzieliśmy wprowadzenie realistycznych lalek, które zostały ulepszone w stosunku do starych dmuchanych lalek lub manekinów lalek z przeszłości. Prawdziwe jak lalki stały się gwiazdami XXI wieku, importując nawet postacie ze słynnych gier wideo. Doprowadziło to do wprowadzenia lalek erotycznych do gier wideo. Wyobraź sobie, że twój ulubiony odtwarzacz gier wideo jest pełnowymiarową lalką miłości i dostosowaną do twoich preferencji, jeśli chcesz duże cycki lub grube uda, ona je ma. Te pełnowymiarowe lalki erotyczne są takie fajne. Te lalki erotyczne dla mężczyzn są chwalone na całym świecie za ich naturalne uczucie.
małe lalki erotyczne również powoli wkradają się na scenę. Spiczaste piersi, płaskie brzuszki z długimi gładkimi jedwabistymi włosami spływającymi po plecach. Te realistyczne, prawdziwe lalki są zbyt piękne, by je przegapić. Wystarczy kilka modyfikacji, aby je spersonalizować, i możesz je zdobyć. Zdobądź jeden dla swoich potrzeb seksualnych lub po prostu wypróbuj je ze swoim partnerem.
Nie bądź nudny, dodaj pikanterii dzięki elastycznej lalce erotycznej z małym tyłkiem. Zerżnij prawdziwą lalkę i przekonaj się o tym na własnej skórze.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 166 cm |
| Pierś | 65 cm |
| Talia | 53cm |
| Biodro | 79cm |
| Waga netto | 28 KG |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 22cm |
| Głębokość odbytu | 18 cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.