Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 168 cm |
| Pierś | 95cm |
| Talia | 61 cm |
| Biodro | 98 cm |
| Szerokość ramienia | 36cm |
| Długość ramienia | 68cm |
| Długość dłoni | 16cm |
| Długość nóg | 97 cm |
| Linia uda | 57 cm |
| Linia łydek | 33cm |
| Rozmiar stopy | 19cm |
| Głębia jamy ustnej | 10cm |
| Głębokość pochwy | 14cm |
| Głębokość odbytu | 10cm |
| Waga netto | 44,8 kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.