Opis
O niej
Pytanie, które wiele osób zdaje się zadawać, brzmi: „czy posiadanie lalki erotycznej jest normalne?”
I na to odpowiadamy: tak, tak, to prawda. Powinieneś po prostu zobaczyć próby domowych lalek erotycznych!
Używanie lalek erotycznych to dla wielu najzdrowszych sposobów zaspokojenia dużego apetytu seksualnego, a także jest to najbezpieczniejsza forma seksu, ponieważ możesz mieć pewność lojalności.
Tę silikonową lalkę seksu można dostosować i to Ty decydujesz, jakie funkcje ma Twoja lalka z dużymi cyckami.
Nic nie może się równać z doznaniem prawdziwej lalki erotycznej, a my oferujemy Ci tę seksowną lalkę erotyczną, aby spełnić Twoją przyjemność.
Miłośnikom lalek załączono obrazy, aby uzyskać pełen zakres prawdziwej lalki erotycznej, a nowicjusze mogą podziwiać piękno, jakim jest nasza cycata, cudowna lalka miłosna.
Wszystko, co ci się nie podoba, również można zmienić, możesz zmienić jej długość lub kolor włosów, zmienić jej rozmiar ciała, aby była drobna lub wysoka i wysportowana. Możesz nawet zmienić jej kolor oczu, kolor skóry, a nawet strój, który ma na sobie.
Ta seksowna lalka miłości z radością przechyli się do tyłu, więc możesz zrobić z nią, co chcesz.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 151 cm |
| Pierś | 84cm |
| Talia | 62cm |
| Biodro | 102 cm |
| Ramię | 34cm |
| Długość nóg | 75cm |
| Długość ramienia | 55cm |
| Długość stopy | 20 cm |
| Waga netto | 39 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.