Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Rozmiar | Miseczka B 168 cm |
| Waga netto | 36 kg |
| Pełny biust | 77cm |
| Pod biustem | 60 cm |
| Talia | 47 cm |
| Biodro | 88cm |
| Długość stopy | 21,5 cm |
| Ramię | 42cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
Galeria lalek











































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.