Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Kroppsstørrelse | 168 cm B kopp |
| Netto vekt | 36 kg |
| Full byst | 77 cm |
| Under Bust | 60 cm |
| Midje | 47 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Fotlengde | 21,5 cm |
| Skulder | 42 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anus dybde | 15 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
Dukkegalleri














Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.