Opis
O niej
Jeśli szukasz seksownej lalki, ale masz ograniczony budżet, powinieneś rozważyć zakup taniej lalki erotycznej. Te małe laleczki z piersiami są fajne do zabawy, a dzięki ich atrakcyjnym cenom można kupić wiele lalek. Możesz rozważyć kupno lalki erotycznej z dużym tyłkiem, aby doświadczyć miękkich, soczystych piersi lub po prostu przeżyć swoje nastoletnie lata lub lepiej kupić sobie lalkę kochanki, aby urozmaicić swój nudny związek. A najlepszą częścią zdobywania lalki kochanki jest poczucie winy, to nie jest oszukiwanie.
Te pełnowymiarowe lalki mają realistyczne funkcje, a ich jakość wykonania jest nie do pobicia. Pochodzą z prawdziwymi ludzkimi cechami. Piersi wydają się prawdziwe, tyłek jest miękki, a pochwa jest świetna.
Prawdziwe lalki erotyczne są zbudowane z myślą o cechach młodych nastolatków, spiczastych sutkach, jędrnych tyłkach i płaskich brzuszkach, idealne dla osoby, która pragnie ruchać realistyczną lalkę. Niektóre seksowne lalki są tak realistyczne, że mają nawet różne odcienie skóry, aby spełnić Twoje pragnienia.
Zrób krok naprzód i zdobądź realistyczną, prawdziwą lalkę, którą możesz w pełni wykorzystać.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 166 cm |
| Pierś | 65 cm |
| Talia | 53cm |
| Biodro | 79cm |
| Waga netto | 28 KG |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Głębokość pochwy | 22cm |
| Głębokość odbytu | 18 cm |
Galeria lalek

























Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.