Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 155cm |
| Beker | C |
| Netto gewicht | 29kg |
| Volledige buste | 80cm |
| Onder buste | 65cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 88cm |
| Schouder breedte | 34cm |
| Arm lengte | 62 cm |
| Been Lengte | 75cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.